Roletki

 

 

 

Rolety materiałowe, są obecnie jedą z najbardziej popularnych technik osłonowych pomieszczeń przed dużym nasłonecznieniem, a także przed nagrzewaniem oraz wścibskimi oczyma. Rolety te wykonane są z najwyzszej jakości tkanin oraz podzespołów, po to aby mogli Państwo cieszyć się niezawodnością, oraz elegancją rolet.

 

 

Rolety stosowane do osłaniania przestrzeni okiennych można podzielić na:


  • rolety w kasecie - wykonane w aluminiowej obudowie z prowadnicami bocznymi ( PCV, lub aluminium ), montowane są do skrzydeł okiennych komponując się w jedną całość. Boczne prowadnice przytrzymuja tkaninę przy szybie okna, aby ta nie wypadała z przestrzeni międzyszybowej podczas uchylania okien. system jest obecnie jednym z najczęściej stsowanym w osłonach okiennych.

 

                roleta_helion_275    b5_456                                        b7_466                  b27_482

 

 

 

 

  • rolety mini - rolety materiałowe, wykonane na wałku, który nie jest zabudowany w kasecie. System jest ekonomicznym finansowo rozwiązaniem do osłaniania okien. Roletka opuszczana jest za pomocą łańcuszka, a całość może zostać wyposażona w żyłki przyszybowe, które zastępują prowadnice, mając na celu również zatrzymywanie materiału blisko przestrzeni międzyszybowej.

 

 

roleta_mini_helion_577

 

 

  • roleta wolnowisząca - stosowana do osłaniania dużych przestrzeni okiennych, w aulach wykładowych, salach konferencyjnych, oraz wszędzie tam gdzie potrzebne jest zastosowanie wielkoformatowej osłony. Roletka wykonana na wałku o średnicy min. 25mm, mocowana najczęściej do ściany, bądź sufitu, osłaniająca wnękę okienną. Istnieje możliwość zastosowania wykończeń aluminiowych, bądź stalowych ( łańcuszek, mechanizmy ).

 

                        wolno_helion_257b3_468

 

                                                           Montaż to proste

 

      monta_b3_635

 

  • roleta dzień / noc - nowatorski system rolet, wykonanych na mechniźmie, wraz z specjalną tkaniną, umożliwiający zasłonięcie całej przestrzeni szyby okna, przy pomocy kilku centymetrowym ruchu łańcuszka. Tkanina wykonana jest z dwu częściowych pasów, które nachodzą na siebie tworząc naświetle, lub zaciemnienie pomieszczenia.Swobodne kierowanie przepływem światła bez konieczności podnoszenia rolety to główna zaleta systemu. Nowością w tym systemie jest zastosowanie tkaniny typu HAWAJE.

 

noc_helion_230  hawaje_1_696

 

 

Zapraszamy do galerii tkanin HELION

 

 

 http://www.helion-rolety.pl/aukcja/wzornik/wzornik.html

 

 

 

 

Zamówienie / Termin Realizacji


Roletki materiałowe wykonujemy w ciągu maksymalnie 7 dni od dnia złożenia zamówienia. Wykonujemy równiez montaż wszystkich systemów osłonowych. Dokonujemy napraw już zakupionych roletek, oraz wszelkie przeróbki, lub konserwacje i wymiany tkanin.

 

 

 

                                      

 

 

 

 

 

 

 

                                               

 
   

 

 
 
 
     
   
 
 
| HELION - rolety, żaluzje, plisy, markizy